sobota, 20 lipca 2013

kolejne spotkanie kino od kuchni

W środę 24 lipca Multikino Arkady Wrocławskie zapraszają na drugi pokaz w ramach cyklu „Kino od kuchni”. Tym razem wybrano film „Zanim noc nas nie rozdzieli”. 
 Jest to komedia oparta na autentycznych rozmowach – zarówno zabawnych jak i smutnych – podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi, producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią „a pieprzyć to wszystko".

Partnerem drugiego spotkania projektu Kino od kuchni we Wrocławiu będzie PIEROGARNIA STARY MŁYN - wyjątkowa restauracja zlokalizowana w samym sercu wrocławskiego Rynku. Nie jest to jednak zwykła pierogarnia… jest to miejsce, w którym różnorodność oferty przyprawi każdego o pierogowy zawrót głowy! PIEROGARNIA STARY MŁYN zaprosi widzów Kina od kuchni w kulinarną podróż do świata kresowych przysmaków, a także przygotuje dla naszych gości pierogową niespodziankę!
Nigdy nie byłam w Pierogarni więc może będzie to czas na odwiedziny :) 
A do kina każdy chętnie przychodzi by spędzić czas w doborowym towarzystwie :) 

Dziękuję bardzo za zaproszenie :)Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia !!

Oczywiście zapraszamy do Multikin w całej Polsce - listę kin w których odbywa się spotkanie znajdziecie  tutaj


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

zostaw po sobie ślad :)